تبلیغات
گل! کلاب فوتبال من - راهنمای كارباقسمت اول(صفحه نخست)دربازی آنلاین كلاب فوتبال من

گل! کلاب فوتبال من
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 

قسمت اول (صفحه نخست)

در این قسمت كاملا همه چیز واضح است!

پست الكترونیكی و رمز عبور

پست الكترونیكی و رمز عبور تیمتان را در این قسمت ها وارد می كنید و سپس یا زدن كلید ورود، وارد تیمتان می شوید.

آمار سایت

كمی پایین تر از پست الكترونیكی و رمز عبور قسمتی به نام تیم های حاضر ، لیگ های حاضر و بازی های انجام شده می بینید كه نشان دهنده آمار این سایت هستند...برای مثال :                 تیم های حاضر : 619851                                                                                                  لیگ های حاضر : 27632                                                                                                  بازی های انجام شده : ۶۴۵۳۵۸۵۸

ثبت نام

اگر روی این گذینه كلیك كنید وارد قسمت ثبت نام می شوید و با پر كردن تمام قسمت مربی تیم خود می شوید! اطلاعات این قسمت را با توجه كامل و به دلخواه خودتان پر كنید...

فایر فاكس

با كلیك بر روی این گذینه ، همین صفحه را با نرافزار فایر فاكس در اختیار دارید. بهترین نمایش این سایت در فایرفاكس است!

از بین صد تیم برتر

در این قسمت صد تیم برتر وجود دارد كه برترین هایشان را برایتان به نمایش گذاشته اند. اگر روی هر كدام از این تیم ها كلیك كنید وارد پروفایل آن تیم می شوید.

تیم های جدید

این سایت در هر دقیقه دارای چند تیم جدید می شود كه جدید ترین هایش از بالا به پایین به ترتیب به نمایش گذاشته شده است.

برترین شانس های جایزه

در این سایت از اول تیرماه1390 یك مسابقه جایزه ای بوجود آمده است كه به صورت درصدی ، تیم ها امتیاز خود را دریافت می كنند. هر بار كه نوار امتیاز به 100 برسد ، به تعداد صد ها یك ضربدر1 كنار آن نوار گذاشته می شود. اگر به قسمت بالای همین صفحه توجه كرده باشید ، گذینه ای به نام جوایز می بینید كه با كلیك بر روی آن ، اطلاعات بیشتری درباره این جایزه دریافت می كنید. برترین شانس های جایزه تیم هایی هستند كه امتیاز زیادتری نسبت به سایر تیم ها دریافت كرده اند.

وسط صفحه

در وسط صفحه به صورت خودكار یكی از لیگ ها را به نمایش می گذارند كه هر لیگ درای 8تیم است و شما با كلیك بر روی هركدام از آنها وارد پروفایل آن تیم می شوید.

جدول تیم ها

در بالا سمت چپ صفحه گذینه ای به نام جدول تیم ها وجود دارد كه شما با كلیك بر روی آن وارد جدول تمام تیم های حاضر در این سایت می شوید.

جستجو...

در جلوی قسمت جدول تیم ها این گذینه وجود دارد كه اگر شما روی كلیك كنید ، دو گذینه برایتان باز می شود: نام تیم و نام مربی. به طور دلخواه روی یك كدام از آن ها كلیك كنید و اگر نام تیم را انتخاب كرده اید ، نام تیم مورد نظر وارد كنید و اگر گذینه ی نام مربی را انتخاب كره اید ، نام مربی مورد نظر تیمتان را انتخاب كنید.

تیم من

كمی پایین تر از جدول تیم ها ، گذینه ی تیم من وجود دارد كه اگر آن را قبل از وارد شدن به تیمتان بزنید یك پیام دریافت می كنید!!!

سوالات متداول و ثبت نام

با گذینه ی ثبت نام آشنایی كامل را دارید و گذینه ی سوالات متداول هم از اسمش مشخص است كه با كلیك بر روی آن به كجاااااا می روید.

در بالای صفحه سمت راست گذینه های گوناگونی وجود دارد كه با كلیك بر روی هر كدام از آنها وارد صفحه ی خاصی می شوید كه هیچ كدام توضیح خاصی ندارد...

 

 

 

 

 

 

 

 

.: Weblog Themes By Pichak :.
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک