تبلیغات
گل! کلاب فوتبال من - تیم من

گل! کلاب فوتبال من
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 مرداد 1390 توسط گ. شریفی

پس از اینكه شما رمز عبور و پست الكترونیكی خود را در صفحه نخست و در جای مربوطه وارد می كنید و سپس گذینه ورود را می زنید ، وارد قسمتی به نام تیم من می شوید كه در ادامه مطلب توضیحات بیشتری درباره ی آن به شما خواهم داد...

m2w0v1yw8x83v50rubdu.bmp  

آمار تیم

در این قسمت آمار تیم شما نوشته شده است. برای مثال :

 xte3fqf8gnuims14ope.bmp

بازی بعدی تیم

در این قسمت ، شما آمار دقیق بازی بعدی تیم خود را مشاهده می كنید. برای مثال :

 puapgikg46d0qyl4is6p.bmp

انگیزه تیم

در این قسمت نواری وجود دارد كه انگیزه ی بازیكنان تیم شما را در بازی بعدی به صورت درصدی  نشان داده است. گاهی اوقات انگیزه ی از دست رفته به علت باخت های تیم و گاهی اوقات به علت خسته شدن بازیكنان و تعویض نكردن آنها است. اگر به علت باخت های تیم بود ، شما باید برای بازیكنانتان جلسه روانشناسی برپا كنید و اگر به علت تعویض نكردن آنهاست ، باید در قسمت    مدیریت تیم(تركیب تیم) آنها را تعویض كنید.  برای بر پا كردن جلسه ی روانشناسی باید گذینه ی جلسه روانشناسی را بزنید!

 u70wgsn6bezjzreiohx.bmp

توجه!

در این قسمت اگر شما به مدت زیادی بازیكنان تیمتان را تعویض نكرده باشید ، خبر خوبی به شما نمی دهد و می گوید مثلا آرین مرادی را تعویض نكرده اید و باید او را تعویض كنید. و حالا اگر شما به صورت مرتب بازیكنان تیمتان را تعویض كرده باشید ، به شما خبر خوبی می دهد و می گوید : تیم در شرایط آرمانی به سر می بره! همه ی بازیكنان آماده ی بازی هستند.

 zhmh55sbfb9ei0c95huw.bmp

خبر لیگ

در این قسمت خبر آخرین بازی لیگ تیم خود را مشاهده می كنید. معمولا در این قسمت دو خبر وجود دارد كه هركدام در روز خاصی در این قسمت نوشته شده است.

خبر1 : روز آرام لیگ سپری شد و مربیان و بازیكنان برای حضور پر قدرت در بازی های آینده آماده می شوند!

خبر2 :

 3sf0ws21k6sl0wykv57l.bmp

پختگی تیم

در این قسمت میزان تجربه ی بازیكنان تیمتان را به صورت درصدی مشاهده می كنید. برای مثال :

 h3iml134iluqppu5wxn.bmp

نوشته

در این قسمت شما می توانید نوشته ای برای سایر تیم های لیگ بنویسید و این را هم بدانید كه نوشته ی شما نمی تواند بیش از 80كاراكتر(حرف) داشته باشد.

ysecrdh8fai4qbyfmb.bmp

جدول لیگ

در این قسمت جدولی مشاهده می كنید كه نشان دهنده ی لیگ تیم شماست. شما در هر لیگی باشید ، در بالای این جدول رده ی لیگتان را می بینید. هر لیگ فقط 8 تیم دارد و هر تیم در طول یك هفته با تمام تیم های حاضر در لیگ بازی می كند. در آخر هفته ، تیم اول جدول به لیگ بالاتری سعود میكند و تیم های 7 و 8 به لیگ پایین سقوط می كنند. برای هر تیم با توجه به اسپانسر تیم و رده اش در لیگ ، مقداری سكه(پول) به تیم داده می شود.

tnzmcap6ljtu2jq6xpvm.bmp

.: Weblog Themes By Pichak :.
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک